מוניות

 
 

מוניות אלדד גיא היא תחנה ותיקה בעיר יבנה, ולה ניסיון של למעלה מ- 30 שנה. כל הלקוחות נהנים משירות אדיב הניתן על ידי נהגים מקצועיים, זהירים וותיקים. כמו כן, לתחנה צי מוניות מפואר וחדיש, הזוכה לטיפול שוטף ואיכותי.

בעל התחנה, אלדד גיא, שם לו למטרה להעניק לכל נוסע חוויית נסיעה נעימה, שקטה, רגועה וחשוב מכול, בטוחה. גיא מקפיד על אבזור מתקדם במוניות ועל ניקיונן, תוך שימת דגש מיוחד על ניחוח רענן במוניות ולמראה אסתטי של הנהגים. בתחנה מקפידים על עמידה בלוחות הזמנים.

בתחנה מבצעים נסיעות לכל אזורי הארץ, מדן ועד אילת, תוך אפשרות לשילוב נקודות עצירה בתשלום סמלי. השירות ניתן 24 שעות ביממה, מצאת השבת ועד כניסתה. כל הלקוחות נהנים ממחירים אטרקטיביים במיוחד, ומהאפשרות לשלם באשראי.

התחנה מספקת שירותי הסעות מסודרות לעובדי מפעלים ומוסדות, ומוניות להסעת עובדים בכל שעה. פרט לכך, ללקוחות הפרטיים והעסקיים של התחנה קיימת האפשרות להזמין מונית לכל היום, וכן ליהנות משירות VIP. ניתן להוסיף נגרר לציוד נוסף כגון מזוודות, ציוד קמפינג לטיולים וכד'.

 
הסעות

כל רכבי התחנה נמצאים תחת פיקוח צמוד של קצין בטיחות בעל רישיונות הסעה בתוקף. כל הרכבים מאובזרים בחגורות בטיחות בכל המושבים והנהגים מקצועיים ובעלי ניסיון. החברה מעניקה לכל לקוחותיה אפשרות לארגן טיולים מסודרים ליעדים שונים – טיולי קברי צדיקים, הסעות לאירועים משפחתיים, הסעות לאירועים בחיק הטבע ועוד.

במוניות אלדד גיא יבנה מספקים את כל סוגי ההסעות:
  • הסעות עובדים
  • הסעות מאורגנות לאירועים
  • הסדר הסעות עם אולמות אירועים להסעת עובדים בשעות המאוחרות של הלילה 
  • הסעות לבתי ספר ולגנים
  • הסעות לטיולים
  • הסעות מאורגנות לבני נוער לבילויים
שירותי ההסעות שלנו מתאפיינים בעמידה בלוחות הזמנים.

אפשרות לתשלום בכרטיס אשראי!
   
מוניות מוניות אלדד גיא
   
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר